Helyi közösségi buszközlekedés menetrendje
Helyi közösségi buszközlekedés menetrendje 2013. szeptember 1-től
„1" Bük, vasútállomás - Bük-gyógyfürdő, autóbusz állomás
Menetidő |
Km |
Megállóhely |
Km |
Menetidő |
0 |
0,0 |
Bük, vasútállomás |
4,5 |
9 |
2 |
0,6 |
Bük, Művelődési ház |
3,9 |
7 |
4 |
1,3 |
Bük, OTP Bank |
3,2 |
5 |
5 |
1,8 |
Bük, autóbusz váróterem |
2,7 |
4 |
6 |
2,7 |
Bük, Forrás Üzletház |
1,8 |
3 |
9 |
4,5 |
Bük-gyógyfürdő, autóbusz állomás |
0,0 |
0 |
Vasútállomásról indul naponta:
5.50 6.50 7.45 8.50 10.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17:10 18:00 19:10
20.20 20.50 21.50
Bük-gyógyfürdő, autóbusz-állomásról indul naponta:
5.15 6.15 7.15 8.15 9.30 11.30 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17:30 18:15
19.40 20.40 21.10 22.20