TANULMÁNYI VERSENYEKEN ELÉRT SIKEREK
Iskolánk tanulói a 2015/2016. tanévben nagyon sok megmérettetésen vettek részt, hogy bizonyítsák ügyességüket a sportban, a természettudományos tárgyak világában meglévő tájékozottságukat, matematikai képességeiket, rátermettségüket a szavak, versek birodalmában való eligazodásban magyar és idegen nyelveken egyaránt.
Szép eredményekkel büszkélkedhetnek diákjaink, akik elindultak a versenyeken. Büszkék vagyunk rájuk és felkészítő tanítóikra, tanáraikra, hogy iskolán hírnevét öregbítették, elvitték a megyében és megyén kívül is, az országos versenyeken.
A vers és mesemondó versenyekről, valamint a Felsőbüki Nagy Pál Alsó Tagozatos versenyről már korábban beszámoltunk, most a többi eredményt szedtük csokorba.
A Gencsapátiban megrendezett Vas Megyei Gyermek és Ifjúsági Csoportos Népzenei Versenyen a NAPVIRÁG ÉNEKEGYÜTTES ARANY MINŐSÍTÉS-t szerzett.
A csoport tagjai:
Gerencsér Emil 3.b, Hajdó Jázmin Róza 3.a, Karcsics Kitti 3.a, Komjáthy Eszter 3.b, Landauer Emma 3.a, Németh Kata 3.a, Spilenberg Maja 3.a, Várkonyi Noémi 4.a
Felkészítő pedagógus: Pintér Anikó
A TÁPLÁNSZENTKERESZTI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA által szervezett SZÖVEGÉRTÉS ÉS HANGOS OLVASÁS versenyen
1. helyezést ért el: HORVÁTH REGINA ÉVA 3.a Felkészítő tanító: Horváthné Pados Teréz
„SZÁLL A MADÁR ÁGRÓL ÁGRA” - a kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola által 3. évfolyamosoknak szervezett magyar nyelv és irodalom írásbeli versenyen iskolánkat 11 tanuló képviselte.
A verseny témája: Mátyás mondák
Legsikeresebben teljesítő tanulóink:
3. helyezett: Horváth Regina Éva 3.a Felkészítő tanító: Horváthné Pados Teréz
4. helyezett: Varga Luca 3.b Felkészítő tanító: Vargáné Patthy Erzsébet
Iskolánk SNI és BTMN tanulói közül az iskolai fordulót követően a legjobbak a Megyei SZÉPÍRÓ megmérettetésen vettek részt.
A verseny helyszíne a kőszegi Nagy László EGYMI intézmény volt.
Résztvevő diákok:
Szamos Dominik 3.b, Bic Réka 4.b, Varga Vanessza 5.b, Túró Leila 6.b, Teplánszki Tamara 6.a, Németh Alexandra 6.a, Szabó Emese 7.b, Stix Alex 8.a
Minden résztvevő nagyon ügyesen dolgozott, de az országos döntőbe nem jutott diákunk. Mindenki emléklappal, apró ajándékkal tért haza, emlékképpen a kellemes hangulatú versenyről.
A Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI által szervezett SUDOKU BAJNOKSÁGON elért eredmények
5-6. évfolyamos korosztályban:
I. helyezett: KATOR MÁRTON 6.a Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
II. helyezett: FEKETE RÉKA 6.b Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENYEN ELÉRT LEGJOBB EREDMÉNYEK:
8. helyezett: HORVÁTH REGINA ÉVA 3. Felkészítő tanító: Horváthné Pados Teréz
14. helyezett: VARGA LUCA 3.b Felkészítő tanító: Vargáné Patthy Erzsébet
15. helyezett: PÓCZA FRANCISKA CSENGE 8.b Felkészítő tanár: Hárominé Orbán Erika
KENGURU MATEK MEGYEI LEGJOBB EREDMÉNYEK
4. helyezett Spilenberg Márk 4.a Felkészítő tanító: Varsányiné Horváth Erika
14. helyezett Pócza Franciska Csenge 8.b Felkészítő tanár: Hárominé Orbán Erika
17. helyezett Takács Sára Nikolett 2.a Felkészítő tanító: Szabó Zoltánné
20. helyezett Horváth Regina Éva 3.a Felkészítő tanító: Horváthné Pados Teréz
25. helyezett Rozmán András 3.a Felkészítő tanító: Horváthné Pados Teréz
28. helyezett Kovács Kristóf 6.a Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
29. helyezett Stix Erik 5.a Felkészítő tanár: Harkály László
30. helyezett Stefanich Mirkó 4.b Felkészítő tanító: Baánné Gruber Irén
32. helyezett Spilenberg Donát 8.b Felkészítő tanár. Hárominé Orbán Erika
34. helyezett Taliszter Kevin 2.a Felkészítő tanító. Szabó Zoltánné
39. helyezett Pados Kristóf 2.a Felkészítő tanító: Szabó Zoltánné
39. helyezett Vasvári Sára 7.b Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
41. helyezett Varga Noé 8.b Felkészítő tanár: Hárominé Orbán Erika
41. helyezett Gyurácz Olivér7.a Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
43. helyezett Fekete Patrik 8.b Felkészítő tanár: Hárominé Orbán Erika
45. helyezett Hajdó Árpád 4.b Felkészítő tanító: Baánné Gruber Irén
47. helyezett Ridavits Rómeó 5.a Felkészítő tanár: Harkály László
48. helyezett Kocsis Imre 5.b Felkészítő tanár: Szabó Zoltánné
50. helyezett Kocsis Benedek 3.b Felkészítő tanító: Vargáné Patthy Erzsébet
50. helyezett Varga Luca 3.b Felkészítő tanító: Vargáné Patthy Erzsébet
VARGA TAMÁS MATEMATIKA VERSENYEN ELÉRT EREDMÉNYEK
MEGYEI HELYEZÉSEK:
2. helyezett PÓCZA FRANCISKA CSENGE 8.b
8. helyezett SPILENBERG DONÁT 8.b
Felkészítő tanár: Hárominé Orbán Erika
CURIE MATEMATIKA EMLÉKVERSENYEN ELÉRT EREDMÉNYEK
TERÜLETI FORDULÓ
5. helyezett SPILENBERG DONÁT 8.b
A kőszegi Bersek József Általános Iskola által szervezett VÁROSI ÉS VÁROSKÖRNYÉKI MATEMATIKAVERSENYEN eredményesen szerepeltek iskolánk tanulói.
Helyezések:
1. helyezett: Varga Luca 3. b Felkészítő tanító: Vargáné Patthy Erzsébet
3. helyezett: Kocsis Benedek 3.b Felkészítő tanító: Vargáné Patthy Erzsébet
2. helyezett: Stix Erik 5.a Felkészítő tanár: Horváth István
2. helyezett: Kovács Kristóf 6.a Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
2. helyezett: Koszorus Gergely 7.a Felkészítő tanár: Sulyok Andrea
2. helyezett: Pócza F. Csenge 8.b Felkészítő tanár: Hárominé Orbán Erika
SPORTBAN ELÉRT EREDMÉNYEK:
Megyei diákolimpia egyéni pályabajnokság:
Súlylökés
1. helyezett: Ambrus Viktória
Magasugrás
1. helyezett: Vasvári Sára
Kislabdahajítás
7. helyezett: Ambrus Viktória
1500 m-es síkfutás
6. helyezett Csóka Viktória
7. helyezett Pócza Csenge
Felkészítő tanár: Horváthné Bolfán Renáta
Ambrus Viktória (súlylökés) és Vasvári Sára (magasugrás) részt vehetett a DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐN Székesfehérváron.
Eredmények:
Ambrus Vi