XII. GYÓGY-BOR NAPOK
Gyógy- Bor Napok Részletes programja
2017. július 19. szerda
Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
13.30 Ungaresca Táncegyüttes
15.00 A Kutya Vacsorája
Bük színpad
18.30 Ünnepélyes megnyitó
21.30 A Kutya Vacsorája
Bor színpad
20.00 Wellhello
23.15 Anima Sound System
Gyermekszínpad
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár
Toma és csapata – történeti játszóház
17.00 Inci-Finci gyermekfoglalkoztató
18.00 Gabalyda Bábszínház: Csodakút, avagy az élet vize
Fürdő Étterem - Jazz-Blues Udvar
19.00 Ferenczi György és a Rackajam
21.00 Solid Jazz Band
július 20. csütörtök
Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
13.30 Czirók Tamás bábszínháza
14.15 Vagabond Trió és Szita Gábor
15.00 Koprive Tamburazenekar
15.45 Baranyai Ákos – Bujtás Ervin - Utcazenék
Bük színpad
17.30 Koprive Tamburazenekar
21.15 Tátrai Band
Bor színpad
20.00 Soulwave
23.00 Mokka Tribute
Gyermekszínpad
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár
Toma és csapata – történeti játszóház
17.00 Kuttyomfitty Társulat
18.00 Rosta Géza előadóművész verses - zenés gyermekműsora
Fürdő Étterem - Jazz-Blues Udvar
19.00 Mojo Workings
20.45 Vagabond Trió és Szita Gábor
22.30
Július 21. péntek
Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
13.30 Langaléta Garabonciások gyermekműsora
14.15 Kakaó zenekar gyermekműsora
15.00 Ed Philips – rockabilly show
Bük színpad
20.00 Marót Viki és a Nova Kultúrzenekar
23.15 Ed Philips és a Memphis Patrol
Bor színpad
17.30 Big Mouse Band
21.30 Fenyő Miklós
00.30 DJ. Radio Monster
Gyermekszínpad
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár
Toma és csapata – történeti játszóház
17.00 Figura Ede
18.00 Kakaó zenekar
19.00 Langaléta Garabonciások
Fürdő Étterem - Jazz-Blues Udvar
19.00 Pély Barna szerzői estje
20.30 Takács Tamás Blues Band
22.15 Tom Kondor Band
Július 22. szombat
Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
13.30 Langaléta Garabonciások gyermekműsora
14.15 Intim Torna Illegál
15.00 Mosoly Tánccsoport
Bük színpad
20.00 Kiscsillag
23.15 Anna and The Barbies
Bor színpad
18.00 Zaporozsec
21.30 Intim Torna Illegál
00.30 Ernest C. & Scott Free special ”Gyógy-Bor Napok” edition
Gyermekszínpad
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár
Toma és csapata – történeti játszóház
17.00 Hangerdő Társulat
18.00 Langaléta Garabonciások
Július 23. vasárnap
Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)
13.30 Langaléta Garabonciások gyermekműsora
14.15 Pannon Cigányzenekar
15.00 BigBox zenekar
15.45 Mosoly Táncsoport
Bük színpad
17.00 Pannon Cigányzenekar
20.15 Bohemian Betyars
Bor színpad
19.00 BigBox
21.45 Ocho Macho
23.00 Fesztiválzáró tűzijáték
Gyermekszínpad
16.30 Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár
Toma és csapata – történeti játszóház
17.00 Csurgó zenekar
18.00 Langaléta Garabonciások
18.30 Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató
Gasztro-Show
19. 19.00 Gerdesits „Faszi” Ferenc + Vasti (AKV)
20. 19.00 HAHA Produkció (Hajdú Steve+Harsányi Levi)
21. 19.00 Bíró Lajos
22. 19.00 Nádasdi Janó + Gálos Ádám (ITI)
23. 18.00 Nika Róbert
Történelmi Udvar – Korok, történetek, ételek
Ingyenes fesztiváljárat a Dottóval és a Lokival Bük és Bükfürdő között!
A belépés díjtalan!
A műsorváltozás jogát fenntartjuk!