A 8. BÜKI FUTÓNAP EREDMÉNYEI
8. BÜKI FUTÓNAP, EREDMÉNYLISTA
- 3-4 éves korosztály:
Fiú kategória:
1. helyezett: Varga Benedek
2. helyezett: Horváth Márk
3. helyezett: -
Lány kategória:
1. helyezett: Gróf Zsanna
2. helyezett: Kovács Panna
3. helyezett: Kocsis Mira
- 5-6 éves korosztály:
Fiú kategória:
1. helyezett: Horváth- Szabados Máté
2. helyezett: Szaksz Bálint
3. helyezett: Szanyi Brúnó
Lány kategória:
1. helyezett: Falussy Róza
2. helyezett: Molnár Mira
3. helyezett: Bodorkós Lili
- 7-8 éves korosztály:
Fiú kategória:
1. helyezett: Horváth Márk István
2. helyezett: Molnár Márk
3. helyezett: Kocsis Ádám
Lány kategória:
1. helyezett: Mórocz Hanna
2. helyezett: Varga Zsófia
3. helyezett: Szabadkai Hanna
- 9-10 éves korosztály:
Fiú kategória:
1. helyezett: Stefanich Mirkó
2. helyezett: Kovács Ádám
3. helyezett: Pup Donát
Lány kategória:
1. helyezett: Iker Natália
2. helyezett: Szabadkai Zsófia
3. helyezett: Gulyás Adél
- 11-14 éves korosztály:
Fiú kategória:
1. helyezett: Németh Márk
2. helyezett: Iker Flórián
3. helyezett: Horváth Alex
Lány kategória:
1. helyezett: Csuka Rebeka
2. helyezett: Hajas Martina
3. helyezett: Hajas Evelin
- 15-18 éves korosztály:
Fiú kategória:
1. helyezett: Németh Gábor Kristóf
2. helyezett: Csóka Márton
3. helyezett: Patocskai Dániel
Lány kategória:
1. helyezett: Pillisz Réka
2. helyezett: -
3. helyezett: -
7. 18 – 35 év közötti korosztály
-
- 600 m
Férfi:
1. helyezett: Vojtkó Máté
2. helyezett: Simon László Norbert
3. helyezett: -
Női:
1. helyezett: Keresztes Barbara
2. helyezett: Gróf Tiborné
3. helyezett: Simonné Góbis Tünde
-
- 2500 m
Férfi:
1. helyezett: Vojtkó Máté
2. helyezett: Varga Tamás
3. helyezett: -
Női:
1. helyezett: Szabó Eszter
2. helyezett: Kabay Ágnes
3. helyezett: -
-
- 5000 m
Férfi:
1. helyezett: Benke László
2. helyezett: Gosztom Csaba
3. helyezett
Női:
1. helyezett: Kabay Ágnes
2. helyezett: Szalai- Mezei Andrea
3. helyezett: -
- 35 feletti korosztály
- 600 m
Férfi:
1. helyezett: Benke László
2. helyezett: Stefanich Gábor
3. helyezett: Vojtkó Tibor
Női:
1. helyezett: Vargáné Czingráber Bea
2. helyezett: Hodvognerné Hoós Renáta
3. helyezett:-
-
- 2500 m
Férfi:
1. helyezett: Csuka Ákos
2. helyezett: Pup János
3. helyezett: Vojtkó Tibor
Női:
1. helyezett: Pilliszné Kulcsár Erzsébet
2. helyezett: -
3. helyezett: -
-
- 5000 m
Férfi:
1. helyezett: Csuka Ákos
2. helyezett: Csapó Balázs
3. helyezett: Pup János
Női:
1. helyezett: Kissné Radnai Gina
2. helyezett: Vargáné Czingráber Bea
3. helyezett: Molnár Krisztina
- Családi futás 1. óvodás korú gyermekkel
1. helyezett: Falussy Róza+ Falussyné Helga
2. helyezett: Giczi Lilien+ Giczi Attila Csaba
3. helyezett: Varga Benedek+ Varga- Patocskai Judit
10. Családi futás 2. alsó tagozatos gyermekkel
1. helyezett: Stefanich Mirkó+ Stefanich Gábor
2. helyezett: Kocsis Imre- Németh Gábor
3. helyezett: Horváth Kornél - Horváth Patrik